Magazynier

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gliwice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.05

Opis stanowiska

operator wózka widłowego Wieluń, operator Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń, magazynier Wieluń

  • Dostarczanie komponentów na linię produkcyjną,
  • Zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem ciężarówek.
Wymagania

Posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych – UDT warunek konieczny,
Doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
Dokładności, sumienności i odpowiedzialności.
Oferujemy

Zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie,
Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
Możliwość rozwoju,
Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
Atrakcyjny pakiet socjalny (kartę sportową – OK System, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe).

nr ogłoszenia: 1897