ASYSTENT PROJEKTANTA

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łowicz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • wsparcie projektowe przy tworzeniu nowych kolekcji
  • przygotowywanie projektów według wytycznych
  • projektowanie materiałów graficznych na potrzeby marketingu
  • dbanie o kontrolę procesu produkcyjnego
Wymagania

mile widziane studia kierunkowe (wzornictwo, dziewiarstwo, grafika, projektowanie mody, itp.)
bardzo dobrą znajomość programów CorelDraw, Ilustrator, Photoshop (warunek konieczny)
kreatywność i wyczucie handlowe
dyspozycyjność, terminowość i umiejętność pracy nad wieloma zadaniami w krótkim czasie
Oferujemy

pracę w silnie rozwijającej się firmie
pracę w młodym zespole
pensję zawsze wypłacaną na czas
możliwość nauki i zdobycia cennego doświadczenia

nr ogłoszenia: 1892