Asystentka / Asystent Działu Handlowego

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

  • Sporządzanie dokumentacji handlowej: ofert, zamówień
  • Aktywne wsparcie sprzedaży działu handlowego
  • Asystowanie w spotkaniach biznesowych
  • Procedowanie zamówień oraz koordynacja działań dostawców
  • Prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami firmy
  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Telefoniczny kontakt z kontrahentami i potencjalnymi klientami
  • Bieżąca obsługa i aktualizacja strony WWW
  • Sporządzanie raportów
  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Nadzór obiegu dokumentów
Wymagania

Znajomość pakietu MSOffice
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym
Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
Sumienność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Dobra organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Zarządzanie portalami społecznościowymi
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne warunki zatrudnienia
Możliwość rozwoju zawodowego
Atrakcyjne środowisko pracy
Samodzielność w działaniu
Szkolenia w Polsce i zagranicą
Pakiet profesjonalnych narzędzi pomagających osiągnąć Twój sukces

nr ogłoszenia: 1886