Dyrektor Centrum Medycznego

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

dyrektor Wieluń

Zarządzanie operacyjne Centrum Medycznym;Planowanie i realizacja budżetu;Nadzór nad realizacją usług medycznych świadczonych w Centrum Medycznym;Zapewnienie realizacji wysokich standardów obsługi Pacjenta, nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów obsługi;Zarządzanie relacjami z Klientem;Rekrutacja personelu i kierowanie zespołem.
Wymagania

Wykształcenie wyższe - preferowane medyczne;
Mile widziane dodatkowe wykształcenie w zakresie zarządzania;
Min. 3 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem;
Silne nastawienie na realizację celów i jakość obsługi Klienta;
Doświadczenie w zarządzaniu placówką medyczną – będzie dodatkowym atutem;
Znajomość lokalnego rynku medycznego;
Umiejętność kontroli jakości i kosztów usług oraz realizacji budżetu;
Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność;
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

Możliwości rozwoju w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem swojej branży;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu;
Rozbudowany wachlarz dodatków pozapłacowych;
Niezbędne narzędzia do pracy;
Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz kulturę organizacyjną opartą na wartościach i standardach etycznych.

nr ogłoszenia: 1878