PRACOWNIK BIUROWY

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

pracownik biurowy Wieluń

  • Wsparcie kierownika administracyjnego oraz kierownika projektu
  • Prowadzenie
    spraw administracyjno-kadrowych tj. prowadzenie rejestru,
    monitorowanie, aktualizacja, archiwizacja: faktur, umów, protokołów,
    dokumentacji kadrowej i projektowej oraz poczty
  • Prowadzenie kalendarza i udział w spotkaniach biura projektu: przygotowywanie notatek, pism itp.
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby zarządu i kadry niższego rzędu
  • Współpraca z pozostałymi działami
Wymagania

Zorganizowanie, dokładność i skrupulatność
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość MS Office
Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
Miłą atmosferę pracy
Możliwość rozwijania kwalifikacji

nr ogłoszenia: 1865