Programista Java

7 000,00 - 8 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

programista Wieluń, programistka Wieluń, programista java Wieluń, programistka java Wieluń, specjalista Wieluń

  • projektowaniu oraz implementacji złożonych systemów informatycznych
  • tworzeniu zaawansowanych aplikacji w oparciu o język Java
  • stałym nadzorze nad aplikacjami, kodem i prawidłowym wykorzystaniu najlepszych technik programowania
  • udoskonalaniu wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajnościowym oraz technologicznym
  • opracowywaniu i nadzorze nad dokumentacją tworzonego oprogramowania
  • na wsparciu biznesu oraz innych zespołów IT w rozwijaniu i usprawnianiu obecnych rozwiązań
Wymagania

co najmniej 2 lata doświadczenia
preferowane Wyższe wykształcenie o jednym z kierunków: Informatyka, Elektronika, Telekomunikacja
znajomość technologii:
- Java SE JDK8 i nowsze
- SQL (mile widziana znajomość bazy PostgreSQL)
- znajomość nierelacyjnych baz danych w tym MongoDB, Redis
- SPRING CORE 4.X i 5.X
- SPRING BOOT 1.X i 2.X
- SPRING CLOUD
- SPRING DATA JPA
- HIBERNATE
- REST
- JMS
- Micro-services
- Programowanie aplikacji na platformę Android będzie dodatkowym atutem
umiejętność pracy z:
- Docker
- Idea Intellij
- GIT
- Atlassian JIRA
- Atlassian Confluecne
- systemem operacyjnym LINUX
Oferujemy

pracę w zespole o wysokich kompetencjach zawodowych
wysokość wynagrodzenie zależna od doświadczenia, wykształcenia i kompetencji
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
odpowiedzialną rolę w firmie planującej dalszy i intensywny rozwój
zatrudnienie w formie umowy o pracę
ambitne wyzwania
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
prywatna opieka medyczna
karta MultiSport
99% zniżki na bilety kolejowe
ruchomy czas pracy
bogaty ZFŚS
bonusowe 3 dni wolne od pracy
gwarantujemy dobrą atmosferę

nr ogłoszenia: 1859