Programista

7 000,00 - 8 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

programista Wieluń, programistka Wieluń, specjalista Wieluń

  • projektowanie i implementacja aplikacji webowych,
  • projektowanie i implementacja modułów w podanych językach,
  • współpraca z zespołem programistycznym, testowym, projektowym,
  • udział w konsultacjach, projektach i pracach eksperckich dla klientów Instytutu.
Wymagania

umiejętność budowy aplikacji www,
umiejętność programowania w jednym z języków: Java, Python i JavaScript,
umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej i proceduralnej w języku polskim i angielskim,
znajomość node.js i Django będzie dodatkowym atutem,
znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na samodzielną pracę z dokumentacją,
umiejętność pracy w zespole,
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w młodym, przyjaznym zespole,
możliwość rozwoju umiejętności, w tym szkolenia,
konkurencyjne wynagrodzenie,
elastyczne godziny pracy.

nr ogłoszenia: 1858