Specjalista ds. aplikacji IT / Administrator aplikacji IT

4 500,00 - 6 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Polędzie
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.04

Opis stanowiska

Specjalista ds. aplikacji IT Wieluń, Administrator aplikacji IT Wieluń

  • Pierwsza linia wsparcia dla użytkowników aplikacji - helpdesk
  • Administracja oprogramowaniem klasy ERP w zakresie modułów: Sprzedaż, Magazyn, Waga, FK, Środki Trwałe
  • Zakładanie nowych użytkowników i przyznawanie uprawnień
  • Rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • Szkolenie użytkowników aplikacji
  • Udział w projektach i testy aplikacji
Wymagania

Znajomości dowolnego programu klasy ERP w zakresie sprzedaży i gospodarki magazynowej
Znajomości procesów sprzedażowo – magazynowych
Pozytywnego nastawienia na zrozumienie potrzeb użytkowników
Wysokiej kultury komunikacji
Umiejętności pracy w zespole i chęć nauki i rozwoju
Prawa jazdy kat. B
Znajomości programu ZSI UNISOFT – mile widziane
Oferujemy

umowa o pracę,
szkolenia i kursy zawodowe,
opieka medyczna

nr ogłoszenia: 1857