Pracownik Administracji

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

pracownik administracyjny Wieluń

Na bieżąco obsługiwać Doradców Klienta, Kierowników Departamentu Sprzedaży oraz Klientów firmy (bez działań sprzedażowych)Rozliczać Doradców Klienta i Kierowników Departamentu Sprzedaży z przekazanych środków finansowychNaliczać wynagrodzenia oraz sporządzać dokumentację niezbędną do rozliczeńPrzygotowywać niezbędną dokumentację i korespondencję oraz zajmować się jej archiwizacjąSporządzać raporty oraz przygotowywać wydruki
Wymagania

Masz wykształcenie średnie
Sprawnie obsługujesz komputer (dobra znajomość pakietu MS Office)
Jesteś dokładny i terminowy w wykonywaniu obowiązków
Podchodzisz profesjonalnie do obsługi Klienta
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych
Pakiet opieki medycznej
Elastyczne godziny pracy
Dzień wolny na wolontariat
Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo - rywalizacyjną
Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji
Owoce w biurze
Karnet sportowy i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

nr ogłoszenia: 1847