Specjalista ds. Administracji

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Rozliczanie dokumentów, bieżąca współpraca z działem księgowości
  • Tworzenie zestawień i raportów w MS Excel
  • Praca nad dużą ilością danych księgowych
  • Udział w prowadzeniu biura i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych związanych z gruntami
  • Prowadzenie tabel inwentaryzacyjnych
  • Obsługa floty samochodowej
  • Obsługa polis ubezpieczeniowych
  • Windykacja należności
  • Administracyjna obsługa aktów notarialnych
  • Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów, ich poprawnością oraz  archiwizowaniem
  • Współpraca z urzędami państwowymi
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w firmie
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu
  • Koordynacja obiegu dokumentacji firmowej
  • Dbanie o porządek na terenie biura
  • Obsługa urządzeń biurowych
Wymagania

Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;
Uczciwość, skrupulatność, pracowitość, bezkonfliktowość, kreatywność;
Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu;
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne;
Bardzo wysoka kultura osobista;
Pozytywne nastawienie do ludzi i entuzjazm w działaniu;
Dyspozycyjność;
Wykształcenie wyższe;
Posiadanie prawa jazdy kategorii B – mile widziane;
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;
Komfortowe warunki pracy i bardzo dobrą atmosferę pracy;
Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie;

nr ogłoszenia: 1846