Pracownik Produkcji

2 800,00 - 3 900,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Skawina
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

pracownik produkcji Wieluń

  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
  • Dbanie o wysoką jakość produktów;
  • Postępowanie z instrukcjami obowiązujących na stanowiskach.
Wymagania

Dokładność i sumienność;
Dobra organizacja pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Gotowość do praca w systemie 3-zmianowym, 4 –brygadowym.
Oferujemy

Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Podwyżki roczne ustalane na podstawie otrzymanej oceny rocznej;
Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);
Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;
Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
Możliwość awansu i rozwoju;

nr ogłoszenia: 1830