Mechanik

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

mechanik Wieluń

  • Sprawne identyfikowanie i usuwanie problemów, wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie przeglądów i serwisu maszyn zgodnie z harmonogramem przeglądów.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne.
Wymagania

Wykształcenia technicznego.
Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu.
Znajomości podstaw w zakresie eksploatacji maszyn.
Umiejętności logicznego myślenia.
Zdolności łatwego komunikowania się.
Sumienność, dokładność, spostrzegawczość, uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania.
Oferujemy

Umowę o pracę w stabilnej firmie z polskim kapitałem.
Zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej
pozycji na rynku.
Pracę jednozmianową.
Pakiet medyczny.

nr ogłoszenia: 1816