ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Skierniewice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

ślusarz Wieluń, ślusarz narzędziowy Wieluń

  • montaż i demontaż narzędzi produkcyjnych
  • usuwanie skutków awarii: naprawa, konserwacja, regeneracja
  • obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych (szlifierka, wiertarka)
  • dokumentowanie przeprowadzonych konserwacji i napraw
Wymagania

wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne
mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
znajomość ogólnych prac ślusarskich
zdolności manualne, precyzja, dokładność
mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i żurawia słupowego
zaangażowanie w wykonywaną pracę, chęć dalszej nauki
umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w międzynarodowym środowisku
szkolenia umożliwiające rozwój osobisty i zawodowy
prywatną opiekę medyczną
szeroki pakiet socjalny oraz benefity pracownicze
atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego
miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

nr ogłoszenia: 1815