Aplikator folii - Oklejacz

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

aplikator folii Wieluń, oklejacz Wieluń

  • Oklejanie pojazdów foliami polimerowymi i wylewanymi,
  • Oklejanie samochodów foliami do zmiany koloru,
  • Wyklejanie witryn, tablic reklamowych,
  • Pomoc przy obróbce wydruków.
Wymagania

Min. roczne doświadczenie w branży reklamowej (mile widziane),
Praktycznej znajomości tematu oklejania, dokładność i sumienność,
Estetyczne i kreatywne podejście do tworzonych prac,
Dbałość o szczegóły,
Dobra organizacja pracy oraz terminowość.
Oferujemy

Umowę o pracę,
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
Szkolenia i pomoc w organizacji pracy,
Wynagrodzenie stałe oraz motywacyjny system premiowy,
Pracę w zespole doświadczonych aplikatorów,
Pracę w zgranym zespole w stale rozwijającej się firmie.

nr ogłoszenia: 1812