Serwisant

2 900,00 - 3 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Sosnowiec
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.03.01

Opis stanowiska

technik Wieluń, serwisant Wieluń

Serwis urządzeń, naprawa,Przeglądy techniczne u klientów,Praca na wysokości,Prace elektryczne.
Wymagania

Gotowość do pracy w obszarze elektryki,
Doświadczenie w serwisie w branży budowlanej (branża stolarki otworowej mile widziana),
Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe),
Czynne prawo jazdy kat. B,
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjną ofertę wynagrodzeniową i motywujący system premiowy,
Pakiet benefitowy – w tym ubezpieczenie zdrowotne,
Pracę w trybie jednozmianowym,
Niezbędne narzędzia pracy,
Certyfikację niezbędną do pracy na wysokości,
Stabilną pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem.

nr ogłoszenia: 1811