Regionalny Menedżer ds. Rozwoju Sieci Agencyjnej

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zielolna Góra
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

manager Wieluń, regionalny manager Wieluń

skuteczne pozyskiwanie do współpracy Agentów Ubezpieczeniowychodpowiedzialność
za realizację planu rekrutacji oraz efektywności sprzedaży na
powierzonym terenie (woj. wielkopolskie, woj. lubuskie)efektywne uruchamianie narzędzi sprzedażowych i wdrażanie nowych Agentów,monitoring jakości portfela Agencji na bazie raportów, proponowanie działań poprawiających ich funkcjonowanieweryfikacja potrzeb szkoleniowych Agentów i dopasowanie programów rozwojowych do efektywnego wdrożenia
Wymagania

konsekwencji i determinacji w realizacji powierzonych celów
doświadczenia w pozyskiwaniu Agentów ubezpieczeniowych oraz znajomości rynku ubezpieczeniowego
wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, negocjacyjnych oraz współpracy z Agentami opartej na mentoringu i gotowości do pracy w terenie
umiejętności analitycznych pozwalających na samodzielne przeprowadzanie analizy i proponowanie działań korygujących.
Oferujemy

zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej korporacji,
zadaniowy tryb pracy
system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
dużą samodzielność
narzędzia umożliwiające realizację celów (nowoczesny system pozwalających online śledzić wyniki i parametry sprzedażowe, samochód służbowy, laptop, telefon).

nr ogłoszenia: 1805