Analityk ds. kontraktów

4 000,00 - 4 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

analityk Wieluń, prawo Wieluń, obsługa klienta Wieluń

Analiza i weryfikacja kontraktów międzynarodowych pod kątem prawnym
Praca z różnego rodzaju umowami, np. komercyjnymi, publicznymi
Ścisła współpraca z klientem biznesowym
Przegląd dokumentacji i wyjaśnianie rozbieżności
Procesowanie i archiwizowanie dokumentów w systemach
Wymagania

Absolwent studiów prawniczych lub student 5 roku
Mile widziani absolwenci studiów ekonomicznych lub administracyjnych z doświadczeniem w korporacji lub kancelariach
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Duże zdolności analityczne
Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole
Komunikatywność
Dyspozycyjność do pracy na pełny etat
Oferujemy

Umowę o pracę na czas określony
Możliwość zdobycia doświadczenia oraz udziału w podobnych projektach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe)
Pracę od zaraz

nr ogłoszenia: 180