Specjalista ds. Logistyki

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.04

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • współpraca z działem handlowym, Dostawcami oraz Klientami
  • nadzorowanie i monitorowanie zamówień od Klientów
  • zarządzanie zapasami
  • przyjmowanie i wystawianie faktur oraz innych dokumentów
  • współpraca z magazynem wewnętrznym i centralnym
Wymagania

wykształcenia min. średniego, kierunkowego
minimum dwóch lat doświadczenia w obszarze logistyki (zarządzania zapasami i zamówieniami)
umiejętności budowania relacji i współpracy z Klientami
sprawnej obsługi narzędzi pakietu MS Office
samodzielności w działaniu , odpowiedzialności i zaangażowania
mile widziana znajomość programu CDN XL
Oferujemy

solidne przygotowanie do nowej roli
stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie, składające się ze stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników
możliwość awansu w ramach ścieżki kariery
pracę w zgranym zespole
możliwość szkoleń i podnoszenia własnych kwalifikacji,
dodatkowe benefity, m.in. kartę Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku

nr ogłoszenia: 18