Kierownik techniczny

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Rzgów
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.28

Opis stanowiska

Koordynator techniczny Wieluń, kierownik Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń w obiekcie- od etapu montażu,ustalenie procedur technicznych dotyczących właściwej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń i maszyn,dokonywanie cyklicznych i okresowych czynności dozorowych,bieżące raportowanie sytuacji podczas montażu oraz informowanie o stanie urządzeń i bieżących czynnościach konserwacyjnych,współpraca
z siedzibą główną Spółki oraz Property Managerem w zakresie przepływu
informacji i koordynacji bieżących czynności eksploatacyjnych.
Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki preferowane: budowa maszyn, mechatronika, elektronika, mechanika),
doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, w dziale utrzymania ruchu,
komunikatywna znajomość angielskiego.
Oferujemy

dynamiczną pracę na samodzielnym stanowisku,
możliwość rozwoju i poprawiania zdolności zawodowych,
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
Bezpłatną naukę angielskiego na terenie firmy.

nr ogłoszenia: 1791