Asystent ds. finansowo-księgowych

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

Asystent ds. finansowo-księgowych Wieluń, asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, fakturzystka Wieluń, fakturzysta Wieluń

  • pomoc w bieżącym księgowaniu i wystawianiu faktur,
  • wsparcie w prowadzeniu ewidencji rozrachunków, analizowaniu i dokonywaniu rozliczeń finansowych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • udział w monitorowaniu należności i uzgadnianiu sald z kontrahentami,
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentacji dla kontroli zewnętrznych,
  • archiwizacja dokumentów księgowych.
Wymagania

preferowane wykształcenie ekonomiczne lub w trakcie nauki,
mile widziane doświadczenie w dziale księgowości,
dobra znajomość programu Excel,
ogólna znajomość zagadnień finansowych i operacyjnych z zakresu księgowości,
dobra organizacja pracy,
wysoki poziom dokładności, odpowiedzialności i uczciwości,
umiejętność pracy pod presją czasu,
chęć nauki i rozwoju.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
możliwość rozwoju i pracę w przyjaznym zespole,
ubezpieczenie grupowe,
prywatną opiekę medyczną,
pakiet Multisport.

nr ogłoszenia: 1772