Tester aplikacji mobilnych i stron internetowych

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bydgoszcz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

tester aplikacji mobilnych i stron internetowych Wieluń

  • wykonywanie dokładnych testów manualnych na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych,
  • opisywanie i raportowanie znalezionych błędów w wewnętrznym systemie pracy,
  • opracowywanie scenariuszy testowych i danych testowych,
  • ścisła współpraca z programistami i klientami,
  • obsługa systemów CMS.
Wymagania

sumienność i dokładność,
odpowiedzialność za powierzone zadania, zanim trafią na środowisko produkcyjne,
znajomość podstaw HTML i CSS,
znajomość j. angielskiego.

Mile widziane:

obycie w pracy z Magento i Prestashop,
znajomość Selenium i podobnych,
doświadczenie bądź chęci do automatyzowania testów.
Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek
współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie,
pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych.

nr ogłoszenia: 1762