Specjalista ds. social media

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zakopane
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, specjalista ds social media Wieluń

  • wdrażanie oraz współtworzenie kreatywnej strategii marketingowej
  • prowadzenie kampanii reklamowych (działania płatne i darmowe)
  • administrowanie
    profilami w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube,
    Twiter, LinkedIn) w języku polskim i angielskim
  • optymalizacja działań (na podstawie testów A/B/C), nadzorowanie budżetu i analizowanie efektów kampanii
  • nawiązywanie kontaktów i budowanie relacji z influencerami
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań (excel)
  • monitoring konkurencji i najnowszych trendów
Wymagania

doświadczenie (min. 2 lata) w prowadzeniu firmowych fanpage’y
doskonała znajomość praw i obsługi Social Media, tworzenia reklamy i ich analiz
znajomość narzędzi do monitoringu marki (Brand24, GA, Sotrender etc.)
proaktywność i odpowiedzialność za powierzony obszar
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
humor, otwartość i komunikatywność

Mile widziane

podstawowe umiejętności obsługi programów graficznych
umiejętność robienia zdjęć i filmów
weganizm/ wegetarianizm
Oferujemy

stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju, na podstawie umowy o pracę, w malowniczym zakątku Polski, w otoczeniu aż 4 Parków Narodowych
(odległość każdego do 30km): Tatrzański, Pieniński, Babiogórski i Gorczański
stanowisko w rozwijającej się firmie, wśród ludzi odważnych i szybko decyzyjnych, ceniących dobre i szczere relacje w zespole
realny wpływ na rozwój firmy

nr ogłoszenia: 1758