Specjalista ds. marketingu

5 000,00 - 6 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Milicz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, specjalista ds marketingu Wieluń

  • współtworzeniem i nadzorowaniem dedykowanych sprzedaży akcji trade marketingowych;
  • przygotowaniem analiz i raportów związanych z realizacją akcji promocyjnych;
  • wsparciem i koordynowaniem działań firmy w zakresie planowania i organizacji imprez;
  • współpracą
    z innymi działami, w szczególności w zakresie realizacji wspólnych
    projektów marketingowych lub wymagających wsparcia komunikacyjnego;
  • monitorowaniem efektywności realizowanych działań.
Wymagania

min. 3-letniego doświadczenia w marketingu lub PR;
umiejętność pracy zespołowej jak również chęć do realizacji indywidualnych projektów,
dynamika w działaniu;
dobra organizacji pracy;
odpowiedzialność i zaangażowanie;
wysokie umiejętności komunikacji słownej i pisemnej, lekkie pióro i kreatywność;
znajomość zasada SEO wykorzystywanych przy wprowadzaniu treści na strony internetowe;
znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym;
biegłe poruszanie się w Internecie;
znajomość mediów społecznościowych.
Oferujemy

świetną atmosferę w kreatywnym zespole;
pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
ciekawą, pełną wyzwań pracę;
pakiet świadczeń socjalnych.

nr ogłoszenia: 1754