Specjalista ds. marketingu

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, specjalista ds marketingu Wieluń

  • odpowiedzialność za spójny, atrakcyjny i aktualny wizerunek marketingowy firmy;
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych;
  • wdrażanie działań ukierunkowanych na efektywne wprowadzenia na rynek nowych produktów;
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów;
  • monitoring i analiza efektów prowadzonych działań;
  • tworzenie narzędzi oraz materiałów marketingowych;
  • monitoring rynku pod kątem potrzeb klientów i aktywności konkurencji.
Wymagania

doświadczenia na podobnym stanowisku;
znajomość zasad merchandisingu;
praktyczna znajomość programów graficznych (np. Adobe Photoshop);
umiejętności analizy danych;
komunikatywność i zdolności interpersonalne;
znajomość języka angielskiego;
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

umowę o prace;
zatrudnienie w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
swobodę w realizacji projektów;
możliwość realizowania ciekawych projektów;
pracę w niewielkim zespole

nr ogłoszenia: 1750