Doradca Klienta ds. Nieruchomości

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

sprzedawca Wieluń, doradca klienta Wieluń, specjalista ds nieruchomości Wieluń

Kompleksowe prowadzenie klienta w procesie sprzedażyPrezentacja klientom oferty z rynku pierwotnego i wtórnego Pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy ekskluzywne i know how firmy Udział w uzgodnieniach oraz negocjacjach warunków umówKoordynacja działań sprzedażowych
Wymagania

Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z klientami
Zdolność szybkiego i inteligentnego kojarzenia informacji
Determinacja w realizacji zadań i podnoszeniu kwalifikacji
Dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista, dobra prezencja, odpowiedzialność, energia w działaniu
Sprawna obsługa komputera,
Dobra znajomość topografii Warszawy
Znajomość zagadnień z rynku nieruchomości stanowi dodatkowy atut.
Oferujemy

Bardzo wysoki potencjał sprzedażowy i możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów,
Bardzo dużą ilość klientów kupujących,
Wyselekcjonowaną i ciekawą ofertę inwestycji do sprzedaży,
Nowoczesny model zarządzania i przyjazne środowisko pracy,
Szkolenia sprzedażowe i nieruchomościowe,
Narzędzia do wykonywania zadań (m.in. telefon, laptop),
Najnowsze technologie i aplikacje z zakresu sztucznej inteligencji zwiększające skuteczność sprzedaży
Know how w zakresie efektywnego pozyskiwania ofert wyłącznych
Dodatkowe, wysokie wynagrodzenie za pozyskanie i przygotowanie ofert do sprzedaży
Dodatkowe, wysokie wynagrodzenie dla liderów i doświadczonych agentów nieruchomości
Wysoką kulturę pracy i przejrzyste zasady wynagrodzenia

nr ogłoszenia: 1742