inżynier ds. utrzymania budynku

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Strzelce Opolskie
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

inżynier ds utrzymania budynku Wieluń, inżynier Wieluń, specjalista Wieluń

  • nadzór nad infrastrukturą zakładu (budynki, budowle, parkingi, place, drogi).
  • opracowanie planów, remontów, serwisów, przeglądów i inwestycji oraz nadzór nad ich realizacją
  • w oparciu o obowiązujące przepisy oraz wewnętrzne uregulowania.
  • nadzór nad zachowaniem terminów przeglądów celem utrzymania gwarancji i/lub sprawności instalacji zakładowych.
  • nadzór nad książkami budynków i budowli, dokumentacją projektową i powykonawczą oraz prowadzenie dokumentacji.
  • kontakt
    oraz nadzór nad podmiotami zewnętrznymi realizującymi dla potrzeb
    zakładu przedsięwzięcia budowlane i techniczne, a także prac remontowych
    i konserwacyjnych technologicznych instalacji budynkowych.
  • współpraca z jednostkami administracji publicznej w zakresie uzyskiwania decyzji, pozwoleń itp.
  • zarządzanie przestrzenią pomiędzy budynkami.
  • nadzór
    nad wykonywaniem prac konserwacyjnych i usuwaniem awarii instalacji na
    terenie zakładu (pneumatyka, hydraulika, energetyka, kanalizacja,
    elektryka, wentylacje, systemy grzewcze i chłodnicze, systemy
    przeciwpożarowe, sterowania i automatyki).
  • analizowanie zużycia
    mediów, podejmowania działań ograniczających ich zużycie, rekomendowania
    przedsięwzięć energooszczędnych, zapewnianie sprawności urządzeń,
    maszyn i technologicznych instalacji budynkowych.
  • nadzór nad
    eksploatacją maszyn, konserwacjami, remontami urządzeń elektrycznych i
    automatycznych - wspólnie z działem Utrzymania Ruchu.
  • nadzór nad usuwaniem usterek i innych błędów w obszarze infrastruktury zakładu.
  • opracowywanie harmonogramu prac: kontrola nad dokumentacją, przeglądami budowlanymi, zezwoleniami, gwarancjami.
  • współpraca z Urzędem Dozoru Technicznego i Państwową Inspekcją Pracy.
  • monitorowanie wydatków oraz planowania budżetu w ramach realizacji prac związanych z utrzymaniem infrastruktury zakładu.
Wymagania

wykształcenia wyższego (kierunki studiów w zakresie: budownictwa, budowy maszyn, inżynierii
środowiska).
minimum 3-letniego doświadczenia w zakresie nadzoru nad technologicznymi instalacjami
budynkowymi, w szczególności w zakładach produkcyjnych (mile widziana branża automotive).
znajomości aktualnych przepisów prawa budowlanego, prawa energetycznego, przepisów
związanych z zarządzaniem infrastrukturą, ustawy o ochronie środowiska, procedur dot. BHP i p.poż.
praktycznego doświadczenia w tworzeniu procedur wewnętrznych.
bardzo dobrej znajomości MS Office.
dobrej znajomości j. angielskiego i/lub j. niemieckiego
umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania.
umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.
posiadania uprawnień budowlanych (mile widziane).
Oferujemy

rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia
stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
duży wpływ na efekty swojej pracy
oferujemy dostęp do benefitów: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

nr ogłoszenia: 1740