Doradca ds. Nieruchomości

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

pośrednik Wieluń, doradca Wieluń, handlowiec Wieluń

  • Obsługa posprzedażowa i ciągłość w utrzymywaniu relacji z klientem.
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami VIP.
  • Wyszukiwanie i obsługa zakupu lub najmu nieruchomości.
  • Analiza rynku pod kątem inwestycyjnym nieruchomości.
  • Spotkania z klientami oraz prezentacje atrakcyjnych nieruchomości.
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji, do przeprowadzenia transakcji.
Wymagania

Samodyscyplina i umiejętność zarządzania czasem pracy.
Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa.
Umiejętność skutecznej komunikacji interpersonalnej.
Znajomość branży, tematyki nieruchomości i lokalnego rynku.
Mile widziana znajomość j. angielskiego.
Optymistyczne usposobienie.
Doświadczenie w handlu, sprzedaży bezpośredniej B2B i B2C będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy

Możliwość zdobycia nowego zawodu.
Szkolenie z najlepszymi specjalistami na rynku.
Ponadprzeciętne zarobki.
Fantastyczną atmosferę pracy.
Pracę w najbardziej dynamicznej branży.
Elastyczny czas pracy.
Niezbędne narzędzia: laptop, telefon, crm.
Szkolenie z najlepszymi.

nr ogłoszenia: 1739