Inżynier ds. projektów inwestycyjnych

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.27

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, inżynier ds projektów inwestycyjnych Wieluń

współtworzenie planów inwestycyjnychopracowanie specyfikacji projektów technologicznych linii produkcyjnych dla przemysłu spożywczego zbieranie
ofert na wykonanie robot oraz prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie
wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom, przygotowanie umów
na wykonanie zadaniaprzygotowywanie niezbędnych dokumentów oraz uzgodnień z organami wewnętrznymi oraz zewnętrznyminadzór
nad prowadzonymi inwestycjami i remontami, kontrolowanie i egzekwowanie
jakości i terminowości realizowanych projektów inwestycyjnych i
remontowych na potrzeby Spółki w obrębie fabryki (linie produkcyjne oraz
infrastruktura)przygotowanie i rozliczanie dokumentacji powykonawczejnadzór nad dokumentacją technicznąplanowanie budżetu i jego kontrolowanie na poziomie wykonawczym
Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne
min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
praktyczna znajomość AutoCad, pakietu MS Office
świadectwa kwalifikacyjne branżowe będą dodatkowym atutem
znajomość procesów inwestycyjnych, procedur administracyjnych oraz aspektów środowiskowych
umiejętność pracy z klientem, inwestorem oraz podwykonawcami
dobra organizacja pracy, aktywne podejście do rozwiązywania problemów, inicjatywa, samodzielność
mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Praca w firmie o długoletniej tradycji

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wsparcie we wdrożeniu do pracy

Paczki świąteczne dla Pracowników

Dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania

Wynagrodzenie zależne od zaangażowania i osiąganych wyników

Karty
Multisport

Ubezpieczenie grupowe

nr ogłoszenia: 1730