Przedstawiciel handlowy

3 500,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

handlowiec Wieluń, obsługa klienta Wieluń, marketing Wieluń

Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie
Pozyskiwanie nowych Klientów w dziedzinie przemysłu kamieniarskiego
Utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku Firmy
Organizacja transportu produktów
Wymagania

3 - 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
Gotowość do częstych podróży służbowych
Umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport

nr ogłoszenia: 173