Młodszy Specjalista ds. Obsługi Korespondencji w Kancelarii

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

młodszy specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Obsługę korespondencji przychodzącej i wychodzącej,Rejestrację korespondencji i dokumentacji zgodnie z wytycznymi,Wsparcie prac kancelaryjnych,Obsługę klienta wewnętrznego.
Wymagania

Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
Samodzielność, komunikatywność i wysokie zdolności organizacyjne,
Odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
Chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań.
Oferujemy

Umowa o pracę
Opieka medyczna
Karta sportowa
Kafeteria
MyBenefit
Dostęp do biblioteki firmowej
Dogodna lokalizacja biura
Zgrany zespół
Sekcje sportowe
Świeże owoce i warzywa
Bonus świąteczny

nr ogłoszenia: 1728