Specjalista ds. Przetargów

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pruszków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, specjalista ds przetargów Wieluń

  • analiza dokumentacji przetargowej, w tym analiza SIWZ i interpretacja zapisów prawa
    zamówień publicznych
  • identyfikacja i analiza ryzyk formalno-prawnych w dokumentacji przetargowej
  • przygotowanie części formalnej dokumentacji przetargowej składanej w ramach wniosków/ofert
  • weryfikacja kompletności ofert
  • przygotowywanie wewnętrznej informacji na temat przetargów i analiza dokumentacji pod kątem ewentualnych odwołań
  • monitorowanie zmian na stronie Zamawiającego dot. postępowań
  • dobór referencji z wewnętrznej i zewnętrznej bazy referencji do przetargów
  • opcjonalnie wyszukiwanie informacji o przetargach
Wymagania

wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze)
doświadczenie zawodowe min. 5 lat na podobnym stanowisku
praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych
samodzielność i dobra organizacja pracy
umiejętność obsługi pakietu MS Office
Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę, szeroką ofertę szkoleń, prywatną opiekę medyczną oraz możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy.

nr ogłoszenia: 1721