RADCA PRAWNY

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, radca prawny Wieluń, prawnik Wieluń

  • udzielanie porad prawnych,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • udzielanie konsultacji prawnych,
  • opracowywanie projektów aktów prawnych,
  • występowanie przed sądami i urzędami (zastępstwo procesowe i prawne).
Wymagania

posiadają tytuł radcy prawnego,
mają doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym w zakresie obsługi korporacyjnej spółek kapitałowych,
praktycznie znają zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, prawa IT lub prawa reklamy, prawa spółek handlowych i prawa kontraktowego,
znają specyfikę spółek z udziałem Skarbu Państwa – dodatkowy atut,
znają język angielski w stopniu umożliwiającym pracę nad tekstami prawnymi,
mają bardzo dobra organizacji pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy

umowa o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
karta multisport,
prywatna opieka medyczna

nr ogłoszenia: 1705