Product Manager

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pabianice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

manager Wieluń, logistyk Wieluń, product manager Wieluń

  • Realizacja strategii zakupowych dla wybranych grup/kategorii produktowych
  • Prowadzenie analiz i przygotowywanie biznes planów dla asortymentu bieżącego i nowych grup produktowych
  • Analizy rynku produktów i rynku dostawców
  • Monitorowanie i analizowanie informacji, na temat potrzeb rynku i pozycji cenowych konkurencji,
  • Sourcing – poszukiwanie źródeł rozwoju nowych grup asortyment
  • Poszukiwanie i kwalifikowanie nowych dostawców
  • Spotkania z dostawcami w siedzibie firmy i audyty w fabrykach producentów
  • Wyjazdy na targi branżowe
  • Przygotowanie i negocjacje kontraktowe z dostawcami oraz okresowe renegocjacje
  • Przygotowanie kalkulacji cenowych
  • Wsparcie techniczne w procesie sprzedaży – inżynieria i technologie
  • Wprowadzanie optymalizacji w zakresie produktów już istniejących (magazyn)
  • Zarządzanie cyklem życia produktu
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania skutecznego łańcucha dostaw
  • Bieżące wsparcie działu
Wymagania

Doświadczenie w zarządzaniu produktem lub projektami zakupowymi
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
Dobra znajomość pakietu MS office
Rozwinięte umiejętności analityczne
Myślenie i działania przez pryzmat strategii i efektów
Umiejętność budowania relacji, otwartość na nowe wyzwania,
Kreatywność w rozwiązywaniu problemów, sprawność w działaniu
Oferujemy

wdrożenie i budowę ścieżki kariery na stanowisko kierownicze,
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
profesjonalne warsztaty w obszarze planowania i realizowania założonych wyników,
uczestnictwo w ustalaniu strategii marketingowej i sprzedażowej,
możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów,
system benefitów

nr ogłoszenia: 1694