Przedstawiciel Farmaceutyczny

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.26

Opis stanowiska

przedstawiciel farmaceutyczny Wieluń, handlowiec Wieluń, sprzedawca Wieluń

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację
celów biznesowych firmy w zakresie promocji leków OTC, budowania
wizerunku firmy oraz rozwój kontaktów z klientami – farmaceutami.
Wymagania

wykształcenia wyższego
doświadczenia w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub FMCG
zorientowania na rezultaty
wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych
dyspozycyjności
własnej wysokiej motywacji do samorozwoju
biegłej obsługi pakietu MS Office
prawo jazdy
Oferujemy

dajemy Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa.

nr ogłoszenia: 1690