Specjalista Seo

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.25

Opis stanowiska

specjalista seo Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Współpracę z naszymi dziennikarzami i redaktorami w zakresie SEO (czyli, co gdzie i jak, żeby działało)Wykonywał/a analizy naszych serwisów oraz konkurencji (Onet, Noizz, Business Insider..tak, tak, te oraz inne znane marki)Tworzeniem i realizowaniem strategii tworzenia treści (czyli będziesz mieć wpływ na to co i gdzie się pojawia)Krzewieniem wiedzy nt. SEO wśród współpracowników (marzy ci się powrót do szkoły? – tak to ty przejmiesz rolę nauczyciela)
Wymagania

Ogarniasz SEO
Znasz narzędzia GSC, GA, Majestic, ScreamingFrog, Senuto, Semstorm, Excel
Potrafisz czytać ze zrozumieniem dokumentacje techniczną (tak, tak jest w języku angielskim)
Interesujesz się historią… Google, nie zapominając o patrzeniu w przyszłość
Od czasu do czasu zagłębiasz się w świat polityczno – społeczny
Oferujemy

Zdobędziesz ogrom wiedzy i rozwiniesz się zawodowo
Dostaniesz dostęp do autorskich narzędzi SEO, co więcej będziesz brał udział w procesie ich tworzenia
Wsparcie zespołu SEO? Masz to jak w banku!

A ponadto:

Prywatna opieka medyczna
Karta Multisport
Grupowe ubezpieczenie na życie
Elastyczne godziny pracy

Dofinansowane inicjatywy sportowe
Imprezy firmowe
Świąteczne atrakcje
Dofinansowanie rozwoju

nr ogłoszenia: 1670