Specjalista ds. BHP

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.25

Opis stanowiska

inspektor BHP Wieluń, specjalista Wieluń, szkoleniowec Wieluń

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia o służbie BHP
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • doradztwo i udział w tworzeniu wewnętrznych procedur, w tym procedury ewakuacji
  • prowadzenie obowiązkowej dokumentacji BHP, dokumentacji powypadkowej
  • współpraca z jednostkami i instytucjami kontroli zewnętrznej
  • przygotowywanie raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP
  • budowanie kultury bezpieczeństwa wśród pracowników
Wymagania

minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
wykształcenie wyższe - bezpieczeństwo i higiena pracy
mile widziane uprawnienia PPOŻ
znajomość pakietu MS Office
dobra znajomość j. angielskiego – prowadzenie szkoleń z zakresu BHP w języku angielskim
samodzielność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

umowę o pracę
elastyczny grafik – indywidualny rozkład czasu pracy
prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

nr ogłoszenia: 1659