Specjalista ds. Transportu

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Jełowa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, specjalista Wieluń

  • koordynację procesów logistycznych z pozostałymi działami firmy
  • współpracę z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi w celu organizacji transportu towaru
  • wyszukiwanie optymalnych rozwiązań spedycyjnych
  • koordynację i obsługę operacyjną zleceń transportowych
  • nadzorowanie prawidłowości procesu dostaw
  • kontrolę kosztów transportu
  • udział w negocjacjach handlowych z przewoźnikami
  • udział w projektach logistycznych dotyczących optymalizacji procesów dystrybucji
  • prowadzenie analiz i symulacji
  • raportowanie w zakresie odpowiedzialności oraz kontrolę KPI
  • obsługę reklamacji logistycznych
Wymagania

wykształcenia minimum średniego (wskazane kierunkowe: logistyka, transport)
min. 1,5-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze logistyki i transportu
doświadczenia we współpracy z firmami spedycyjnymi i kurierskimi
doświadczenia w koordynacji transportu
podstawowej znajomości prawa przewozowego i Konwencji CMR
znajomości zagadnień i przepisów związanych z importem i eksportem
praktycznej znajomości obsługi komputera (MS Office – w szczególności EXCEL)
dobrej znajomości języka angielskiego
zaangażowania w wykonywaną pracę
umiejętności interpersonalnych i komunikatywności
umiejętności organizacji i planowania czasu pracy
prawo jazdy kat. B
znajomość rynku przewoźników i spedycji będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stanowisko zapewniające wiele wyzwań zawodowych
duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

nr ogłoszenia: 165