Przedstawiciel Farmaceutyczny

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

przedstawiciel farmaceutyczny Wieluń, handlowiec Wieluń, sprzedawca Wieluń

promocja produktów  do Farmaceutów (apteki oraz sieci apteczne)
Wymagania

doświadczenie min. 2 lata w branży farmaceutycznej
bardzo dobra znajomość rynku Sieciowego i OTC
umiejętność pracy z planami sprzedażowymi oraz wskaźnikami sprzedażowymi
zdolności negocjacyjne i prezentacyjne
umiejętność obsługi programów: Power Point, Excel, Word
poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży/ zarządzaniu sprzedażą
wykształcenie minimum wyższe
Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie
premie uzależnione od wyników pracy
ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodej, elastycznej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej
podstawowe narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)
dodatkowe benefity

nr ogłoszenia: 1642