Technolog R&D

6 300,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Koło
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

technolog Wieluń, specjalista Wieluń

Opracowywanie wymagań dla nowych produktówPlanowanie i przeprowadzanie prób laboratoryjnychWdrażanie do produkcji nowych produktów i monitorowanie tego procesuDokonywanie ewaluacji nowych produktówProwadzenie analiz, szkoleń i prezentacjiIdentyfikowanie nowych lub doskonalenie posiadanych technologii celem realizacji wymagań biznesowych
Wymagania

Wykształcenie: wyższe w zakresie chemii organicznej, technologii polimerów lub materiałoznawstwa, wykształcenie PHD mile widziane
Doświadczenie w opracowywaniu, przetwarzaniu i charakteryzowaniu kompozytów organicznych
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na płynną profesjonalną, komunikację
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i statystyczne
Umiejętność projektowania i interpretacji eksperymentów
Umiejętność efektywnej pracy z różnymi kulturami biznesowymi
Gotowość do podróży służbowych
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy
Grupowe ubezpieczenie na życie
Zniżki pracownicze i dofinansowania
Możliwość rozwijania pasji sportowych i pomagania innym

nr ogłoszenia: 1640