Spedytor Międzynarodowy

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Kompleksowa obsługa zleceń transportowych
  • Codzienna współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizowanych zleceń
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z klientami i podwykonawcami
  • Rozwiązywanie codziennych problemów operacyjnych
Wymagania

Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Ukończyłeś studia wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (transport, logistyka)
Bardzo dobrze znasz rynek przewoźników
Znasz język angielski w stopniu średniozaawansowanym
Jesteś samodzielny, decyzyjny i potrafisz pracować pod presją czasu
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus, którego wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów
Program szkoleń wspierający wszechstronny rozwój zawodowy
Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz system kafeteryjny
Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej, stale zmieniającej się organizacji
W codziennej pracy wykorzystasz znajomość języków obcych, ponieważ nasi pracownicy w biurach całej Europy komunikują się aż w 26 językach!

nr ogłoszenia: 164