Inżynier Procesu

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowy Tomyśl
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, inżynier procesu Wieluń

  • nadzór nad produktami i technologiami już istniejącymi w dziale,
  • wdrażanie nowych produktów i technologii.
Wymagania

wykształcenie wyższe politechniczne, preferowane kierunki: mechatronika, inżynieria biomedyczna,
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca bieżący, codzienny kontakt,
umiejętność obsługi komputera (podstawy programowania PLC, CAD, MS Office).
Oferujemy

umowa na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny, następnie na czas określony i nieokreślony. Dodatkowa płatna 15 minutowa przerwa (oprócz przerwy 15 minutowej zagwarantowanej prawem).

Benefity: dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci od 2-giego do 14-stego roku życia, impreza Mikołajkowa dla dzieci. Dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Pomoc socjalna w trudnych sytuacjach materialnych oraz zdrowotnych, pożyczki na cele mieszkaniowe i remontowe.

Możliwość dołączenia do Ubezpieczenia grupowego PZU.

Możliwość zakupu posiłku w kiosku zakładowym. Imprezy Integracyjne oraz spotkania działowe.

nr ogłoszenia: 1637