Analityk Operacyjny

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

analityk Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, analityk operacyjny Wieluń

  • Opracowanie cyklicznych raportów i prezentacji,
  • Opracowywanie dokumentacji analitycznej,
  • Współpraca
    z lokalnym działem IT oraz z zagranicznymi jednostkami w zakresie
    nowych funkcjonalności, nowych narzędzi, produktów, migracji procesów i
    portfela klientów w czasie kolejnych faz projektowych.
Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Znajomość narzędzi analitycznych,
Bardzo dobra obsługa programu Excel – warunek konieczny, dobra znajomość PowerPoint,
Umiejętność przeprowadzania testów akceptacyjnych,
Komunikatywność.
Oferujemy

Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
Benefity (opieka medyczna, karta Multisport),
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

nr ogłoszenia: 1633