Główny Specjalista ds. Zgodności Procesów

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

główny specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Prowadzenie kontroli wewnętrznych procesów oraz umów zawieranych w obszarzeTestowanie i wprowadzanie mechanizmów kontrolnychSporządzanie raportów efektywności w celu optymalizacji procesówPrzygotowanie
i opiniowanie projektów korporacyjnych aktów wewnętrznych wyższego i
niższego rzędu regulujących obszar nieruchomościMonitorowanie zgodności aktów wewnętrznych z nadrzędnymi procedurami obowiązującymi w Spółce oraz przepisami prawaPrzygotowanie
informacji o zmianach w obowiązujących przepisach wewnętrznych oraz
powszechnie obowiązujących przepisach prawa związanych z szeroko
rozumianym obszarem nieruchomości
Wymagania

Min. 2 letniego doświadczenia w audycie lub kontroli wewnętrznej w obszarze nieruchomości lub sektorze finansowym
Biegłej znajomości pakietu MS Office
Znajomości metod zarządzania i oceny ryzyka
Wysokich umiejętności analitycznych
Wykształcenia wyższego z obszaru prawa/audytu/finansów
Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych
Komunikatywności
Umiejętności pracy pod presją czasu
Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie i realne perspektywy rozwoju
Atrakcyjny system wynagrodzenia
Profesjonalne szkolenia
Opiekę medyczną
Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe
Kafeterię dodatkowych benefitów m.in. kartę sportową, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

nr ogłoszenia: 1631