Doradca Klienta

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Rybnik
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

sprzedawca Wieluń, doradca klienta Wieluń

Realizację planów sprzedażowych,obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy,przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń,utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,budowanie portfela klientów.
Wymagania

minimum rocznego doświadczenia w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych,
praktycznej znajomości technik sprzedaży,
wykształcenia wyższego – mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość,
znajomości pakietu Ms Office,
przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.
Oferujemy

pracę na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjny system wynagradzania,
program profesjonalnych szkoleń,
współpracę z jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

nr ogłoszenia: 1626