Agent ds. Ubezpieczeń

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.22

Opis stanowiska

agent ubezpieczeniowy Wieluń

  • Bezpośrednia obsługa klientów w multiagencji ubezpieczeniowej – praca biurowa (nie akwizycja).
  • Praca polega na bezpośrednim kontakcie z klientem w biurze, doradztwie w zakresie oferowanych produktów oraz aktywnej sprzedaży.
Wymagania

Minimum 12 miesięczne doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń.
Wykształcenie min. średnie.
Komunikatywność i odpowiedzialność
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
Rozwój zawodowy, w tym szeroki system szkoleń produktowych,technik sprzedaży oraz innych niezbędnych do bezstresowego wykonywania zawodu agenta ubezpieczeniowego.
Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus bardzo rozbudowany system premiowania.

nr ogłoszenia: 1625