Pracownik Magazynowy

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

pracownik magazynowy Wieluń, magazynier Wieluń

  • rozładunek i załadunek towaru dla klienta
  • przygotowanie i pakowanie towaru
  • praca przy układaniu materiału w magazynie i na placu składowym
  • prace prefabrykacyjne: cięcie materiału na pile i gilotynie
  • utrzymywanie porządku w magazynie
  • wykonywanie prac porządkowych i konserwacyjnych na terenie firmy
  • obsługa urządzeń mechanicznych: piła,gilotyna (po przeszkoleniu)
Wymagania

wysoka motywacja do pracy
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz prawo jazdy kat. B
umiejętność pracy w zespole
rzetelne i sumienne wykonywanie obowiązków
uczciwość i odpowiedzialność
Oferujemy

stałą formę zatrudnienia: umowa o pracę
terminową wypłatę wynagrodzeń
motywacyjny system wynagradzania: podstawa + premia
możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach (możliwość zdobycia uprawnień na: dźwig, wózki widłowe, przepalanie gazowe itp.)
atrakcyjny pakiet socjalny
przyjazna atmosfera w pracy

nr ogłoszenia: 1615