Magazynier

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pietrzykowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń

  • kompletacja zamówień;
  • weryfikacja przygotowanych zamówień pod kątem zgodności z zamówieniem;
  • przyjmowanie dostaw;
  • kontrola stanów magazynowych i jakości dostaw;
  • utrzymywanie stanów magazynowych;
  • przestrzeganie procedur wewnątrzzakładowych.

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia;
uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane;
umiejętność pracy w zespole;
zaangażowanie w wykonywane zadania;
praktyczna znajomość obsługi komputera;
bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy

umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem;
zdobycie doświadczenia w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji na rynku;
pracę jednozmianową w godzinach 8.00 -16.00;
konkurencyjne wynagrodzenie;
atrakcyjny system motywacyjny;
grupowe ubezpieczenie zdrowotne (dostęp do opieki medycznej).

nr ogłoszenia: 1609