Starszy Specjalista ds. Badań Klinicznych

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Pieńków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

starszy specjalista Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Projektowanie i analizę założeń do badań klinicznych (faz I - IV
    w tym badań biorównoważności) prowadzonych w firmie oraz kontrolowanie
    ich przebiegu,
  • Ocenę studium wykonalności dla propozycji projektowych zgłaszanych do procesu prenominacyjnego w zakresie badań klinicznych,
  • Nawiązywanie
    i utrzymywanie kontaktów z ośrodkami klinicznymi i innymi ośrodkami
    o charakterze naukowym i badawczym, badaczami i/lub ekspertami
    zewnętrznymi,
  • Przygotowywanie i opiniowanie dokumentów
    niezbędnych do zarejestrowania badań klinicznych zgodnie z wymogami
    Dobrej Praktyki Klinicznej (ICH GCP) oraz obowiązującymi regulacjami
    prawnymi i procedurami,
  • Sprawdzenie kompletności i jakości raportów z badań klinicznych,
  • Przygotowanie
    Modułu 5 dossier oraz koordynowanie procesu uzupełnień dokumentacji
    dotyczącej uwag przedstawionych przez Urzędy Rejestracji,
  • Realizowanie badań klinicznych w ramach uzgodnionego harmonogramu i budżetu,
  • Audytowanie
    Modułu 5 dossier kontrahentów zewnętrznych w celu oceny jakości
    przeprowadzonych badań klinicznych i możliwości rejestracji produktu na
    terenie UE,
  • Monitorowanie zmian regulacyjnych w sektorze badań klinicznych.
Wymagania

Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (w obszarze Badań Klinicznych lub w Dziale Medycznym), mile widziane doświadczenie w dziedzinie farmakokinetyki,
Bardzo dobra znajomość europejskich regulacji prawnych (wytycznych, dyrektyw) dotyczących badań klinicznych (w tym również opisanych w EudraLex Volume 10 - Clinical Trials Guidelines i wytycznych dotyczących badań biorównoważności),
Wykształcenie wyższe (Medycyna, farmacja, biotechnologia lub pokrewne),
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego
Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Atrakcyjny system premiowy
Kafeterię szkoleń

Zdrowie na 5
(akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

nr ogłoszenia: 1600