Spedytor Międzynarodowy

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Planowanie i organizacja ładunków całopojazdowych, częściowych i drobnicowych na trasach międzynarodowych lub krajowych
  • Podtrzymywanie i budowanie dobrych relacji z Klientami i podwykonawcami
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług transportowych
  • Nadzór nad realizacją zleceń oraz dokumentacją
Wymagania

Doświadczenie w branży TSL
Doświadczenie we współpracy z przewoźnikami
Komunikatywność
Bardzo dobra organizacja pracy
Znajomość systemów transportowych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę dla jednego ze światowych liderów w obszarze usług logistycznych
Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
Wysoki poziom samodzielności oraz swobodę w realizacji personalnych celów
Szkolenia i warsztaty wspomagające rozwój kariery

nr ogłoszenia: 160