Agent Celny

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

agent ubezpieczeniowy Wieluń

  • przygotowanie zgłoszeń celnych, w tym w procedurach uproszczonych
  • wystawienie certyfikatów pochodzenia
  • reprezentowanie Klientów pracodawcy przez organami celnymi na terenie RP
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz organami celnymi
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników swojej pracy
  • weryfikacja i kompletowanie niezbędnych dokumentów do odprawy celnej
  • taryfikacja towarów
  • rejestracja upoważnień klientów
  • sporządzanie deklaracji Intrastat
  • przygotowanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez organy celne
Wymagania

posiadania licencji Agenta Celnego - będzie dodatkowym atutem
wykształcenia minimum średniego
zdolności analitycznego myślenia
nastawienia na osiąganie wyników
zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej
znajomości pakietu MS Office
silnej motywacji do pracy i dyspozycyjności
łatwości budowania pozytywnych relacji z ludźmi i klientami
systematyczności i dobrej organizacji czasu pracy
Oferujemy

atrakcyjne i uczciwe warunki współpracy
stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
umowę o prace
pracę w dynamicznym zespole i dobrej atmosferze
pakiet socjalny opieki medycznej Lux Med
katra Multi Sport

nr ogłoszenia: 1593